הישראלים נוהרים לאפליקצית סיגנל

במשך שנים רבות התרגלנו לעבוד עם אפליקציית ווטסאפ, בשביל להעביר הודעות אחד לשני. מדובר באחת האפליקציות החזקות והאיכותיות ביותר, ללא ספק אחת הפופולאריות ביותר הן עבור מכשירי אנדרואיד והן עבור מכשירי אפל.

בסוף שנת 2020, התבשרנו שחברת וואטסאפ אשר שייכות לחברת פייסבוק, מתכננת לעשות מהלך אשר יפגע בפרטיות של המשתמשים וכל החומר אשר נמצא באפליקציה יהיה חשוף למשתמשי פייסבוק בצורות שונות. אין הכוונה בהכרח לשיחות עצמן, אלא להיבטים אחרים.

מיד קמה ביקורת קשה על העניין, הן בקרב המשתמשים עצמם והן בקרב כתבים ופרשנים שעוסקים בעולם הדיגיטל או כאלה שעוסקים בהיבטים של משפט וחוק. לטענתם, היתה פה פגיעה בזכויות המשתמש ובכלל, יש פה עוד נגיסה משמעותית בפרטיות של המשתמשים.

אך זה לא נעצר כאן, שכן הרבה מאוד משתמשים החליטו לעבור לאפליקציות חלופיות ולא להשתמש יותר בוואטסאפ. אחת מהן היא סיגנל. אפליקציה אשר קיימת בעולם הסלולר כבר לא מעט שנים ויחד עם זאת לא זכתה להצלחה דומה לזו של וואטסאפ. כעת, הרבה מאוד משתמשים החלו לעבור ולהשתמש בה.

 

איך משתמשים בסיגנל

בעיקרון, מדובר באפליקציה שהיא דומה לזו של וואטסאפ. מורידים אותה מחנות של גוגל או אפל, תלוי במכשיר בו משתמשים, והיא מאפשרת שימוש חינמי להעברת הודעות, מסרים מיידים, תמונות, מסמכים, קטעי קול ועוד. למעשה, מדובר באפליקציה שעובדת באופן דומה לאפליקציות אחרות שנועדו להעברת מסרים והודעות.

ההבדל בין סיגנל לבין אפליקציות אחרות, כאן מדובר על אפליקציה שעובדת על קוד פתוח. כלומר, כל אחד יכול לייצר עבורה פ'יצרים שונים ולאפשר לגולשים להשתמש בהם. העניין הוא, בגלל שמדובר בקוד פתוח, אז באופן טבעי האבטחה חייבת להיות הרבה משמעותית בשביל לא לסכן את המשתמשים.

 

לחצו כאן למידע אודות תוכנות אנטי וירוס כגון נורטון אנטי וירוס בחינם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אתר הימורים BET365: התובנות הבלתי נאמרות
בתחום ההימורים המקוונים, מעט פלטפורמות עלו לגדולה עם אותה מומנטום והבחנה כמו BET365. זה לא רק שם, אלא...
קרא עוד »
ספט 23, 2023
ייעול הטיפול במסמכים ותהליכים בירוקרטיים בארה"ב
ניווט במבוך הבירוקרטי של טיפול במסמכים בארצות הברית יכול להיות מרתיע. עם זאת, חמוש בידע הנכון, אתה...
קרא עוד »
אפר 28, 2024
לשון הרע בפייסבוק/שיימינג – השינוי שהרשת החברתית יצרה
הרבה אנשים נוהגים לחלק את העולם לשתי תקופות, זו שלפני הרשתות החברתיות וזו שאחרי. במונחים רבים הם...
קרא עוד »
יונ 08, 2020