מקדם בדיוור? מאגרי תמונות שמומלץ להכיר

מאגרי תמונות

דיוור ישיר הפך לחלק בלתי נפרד מתהליכי קידום ושיווק של בעלי עסקים, בעוד שכיום דיוור מסוג זה, מאפשר לשלח מסרים אל לקוחות, מכל סוג. עם זאת חשוב לדעת כי דיוור דורש את משפט הפתיחה שיגרום ללקוח לפתוח את המייל, (או את המעטפה אשר נשלחה איליו בדואר), בעוד שתמונה מנצחת המלווה לדיוור – תסייע למשוך ולעניין יותר ויותר לקוחות.

בשל כך, רבים מהמקדמים אשר פונים אלח מאגרי תמונות אינטרנטיים, על מנת למצוא את  הוויז'ואל הנכון, עבור הטקסט אותו שולחים ללקוח.

אבל אילו מאגרי תמונות מומלץ להכיר? הנה רשימה של כמה מאגרים שווים:

Deposit photos  – מאגר צילומים המכיל יותר מחמישים מיליון תמונות להורדה. האתר מכיל צילומים מקצועיים, איורים ושאר אלמנטים שניתן להוריד בקלות, במחירים אטרקטיביים. אתר זה נחשב מבין הבולטים ביותר והוא שימושי וקל לתפעול.

Dreamtime – בנק תמונות גדול במיוחד המכיל מיליוני אימג'ים מסוגים שונים ובנושאים מגוונים. מי שיבחר באתר זה, יוכל לבחור מסלול על פי קרדיט שניתן לשלם בקלות. בחנו את האתר ונסו להבין האם הוא מתאים לצרכים שלכם.

פליקר – אתר נוסף לתמונות בחינם שמציע גם מאגרי תמונות בתשלום. באתר זוהו יותר מעשרים מיליון מנויים – מה שהופך אותו לאחד מהגדולים והמצליחים ביותר. פליקר מציע מגוון צילומים טובים, המתאימים לכל מטרה ובכלל זה בלוג כלכלה.

Shutterstock  –  אחד הבנקים הגדולים והוותיקים ביותר בהם תמונות מסוגים שונים, בעוד שבאתר ניתן למצוא צילומים בכל נושא אפשרי. האתר מציע תמונות בעלויות שונות, כמו גם בגדלים שונים, כך שהאופציות לבחירה גדולות במיוחד!

Stockunlimited – אתר מתאים עבור משתמשים מכל הסוגים והוא מציע רכישת תמונות באמצעות מנוי חודשי, בעלויות משתנות. אתר זה נחשב מבין החלוצים בתחום והוא גם מספק שירות שמוכיח זאת.

כעת שאתם מכירים כמה וכמה אתרים מומלצים, תוכלו להוריד תמונות בקלות, כמו גם לבחון את האופציות שלכם ובכך לעבוד עם האתר הטוב והמתאים לכם ביותר!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה מומלץ ללמוד גישור?
עולם המשפט עובר בשנים האחרונות שינוי משמעותי. יותר ויותר שופטים מפנים את המתדיינים אל תהליכי גישור,...
קרא עוד »
יונ 07, 2020
על בריף מעולה הקמפיין סובב : כך תשפרו את הפרסום שלכם
תבחרו כל תחום בעולם העסקים ותראו כי התחרות בו היא עזה מאוד. זה יכול להיות תחום המיצים, תחום עריכת הדין,...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018
איך להגדיל את כמות הלייקים באינסטגרם?
הרשת החברתית הפופולארית "אינסטגרם", הפכה בשנים האחרונות למבוקשת לא רק בקרב צעירים, אלא גם בקרב בעלי...
קרא עוד »
אוק 03, 2020