מקדם בדיוור? מאגרי תמונות שמומלץ להכיר

מאגרי תמונות

דיוור ישיר הפך לחלק בלתי נפרד מתהליכי קידום ושיווק של בעלי עסקים, בעוד שכיום דיוור מסוג זה, מאפשר לשלח מסרים אל לקוחות, מכל סוג. עם זאת חשוב לדעת כי דיוור דורש את משפט הפתיחה שיגרום ללקוח לפתוח את המייל, (או את המעטפה אשר נשלחה איליו בדואר), בעוד שתמונה מנצחת המלווה לדיוור – תסייע למשוך ולעניין יותר ויותר לקוחות.

בשל כך, רבים מהמקדמים אשר פונים אלח מאגרי תמונות אינטרנטיים, על מנת למצוא את  הוויז'ואל הנכון, עבור הטקסט אותו שולחים ללקוח.

אבל אילו מאגרי תמונות מומלץ להכיר? הנה רשימה של כמה מאגרים שווים:

Deposit photos  – מאגר צילומים המכיל יותר מחמישים מיליון תמונות להורדה. האתר מכיל צילומים מקצועיים, איורים ושאר אלמנטים שניתן להוריד בקלות, במחירים אטרקטיביים. אתר זה נחשב מבין הבולטים ביותר והוא שימושי וקל לתפעול.

Dreamtime – בנק תמונות גדול במיוחד המכיל מיליוני אימג'ים מסוגים שונים ובנושאים מגוונים. מי שיבחר באתר זה, יוכל לבחור מסלול על פי קרדיט שניתן לשלם בקלות. בחנו את האתר ונסו להבין האם הוא מתאים לצרכים שלכם.

פליקר – אתר נוסף לתמונות בחינם שמציע גם מאגרי תמונות בתשלום. באתר זוהו יותר מעשרים מיליון מנויים – מה שהופך אותו לאחד מהגדולים והמצליחים ביותר. פליקר מציע מגוון צילומים טובים, המתאימים לכל מטרה ובכלל זה בלוג כלכלה.

Shutterstock  –  אחד הבנקים הגדולים והוותיקים ביותר בהם תמונות מסוגים שונים, בעוד שבאתר ניתן למצוא צילומים בכל נושא אפשרי. האתר מציע תמונות בעלויות שונות, כמו גם בגדלים שונים, כך שהאופציות לבחירה גדולות במיוחד!

Stockunlimited – אתר מתאים עבור משתמשים מכל הסוגים והוא מציע רכישת תמונות באמצעות מנוי חודשי, בעלויות משתנות. אתר זה נחשב מבין החלוצים בתחום והוא גם מספק שירות שמוכיח זאת.

כעת שאתם מכירים כמה וכמה אתרים מומלצים, תוכלו להוריד תמונות בקלות, כמו גם לבחון את האופציות שלכם ובכך לעבוד עם האתר הטוב והמתאים לכם ביותר!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאיפה נולד הפחד ממתמטיקה?
מתמטיקה – איזו אסוציאציות מעלה לכם המילה הזו? יש כאלו שחשים כאן את האתגר ואת האדרנלין, את העניין ואת...
קרא עוד »
מרץ 30, 2020
חשיבות אתר אינטרנט מושקע לתדמית עסק
אם כשהאינטרנט יצא לדרך באופן ציבורי וחופשי, או קצת לאחר מכן, עלו תהיות ושאלות בקרב בעלי עסקים, למה...
קרא עוד »
ינו 10, 2020
בחירת מערכת CRM לארגון
כל ארגון או עסק זקוקים למערכת לניהול לקוחות, הלוא היא מערכת CRM. מדובר במערכת שאידיאלית בעבור כל סוגי...
קרא עוד »
יונ 13, 2019