סים אירופאי – כל הפתרונות לשיחות בינלאומיות וגלישה בחו"ל

כרטיס סים אירופאי הוא סוג של כרטיס סים לחו"ל שניתן להשתמש בו בטלפון נייד GSM. הוא נועד לעבוד על פס התדרים האירופי GSM, השונה מתדרי GSM בצפון אמריקה ובאסיה.

בתשלום מראש 

כרטיס סים אירופאי עשוי להיקרא גם סים "תשלום מראש", סים "שלם כפי שאתה הולך" (PAYG) או "שלם ללא חוזה" (PAYC). המונח "אירופאי" מתייחס לעובדה שהוא תואם רק לרשתות GSM באירופה. במילים אחרות, סים אירופאי הוא כרטיס טלפון נייד בתשלום מראש שניתן להשתמש בו באיחוד האירופי. זה נמכר בדרך כלל במחיר קבוע, עם תאריך תפוגה ותכונות מסוימות כמו SMS ושיחות קוליות. הם זמינים לרכישה מקוונת או בכל חנות קמעונאית שבה אתה יכול גם למלא את היתרה שלך לפני שאתה נוסע לאירופה. בדרך כלל יש להם חבילת נתונים כלולה, אבל חלקם מציעים רק שיחות קוליות, בעוד שאחרים מציעים גם שירות קול וגם שירות נתונים.

ממתי קיים סים אירופאי ואיפה משיגים אותו

סים אירופאי הוא כרטיס טלפון נייד בתשלום מראש שניתן להשתמש בו ברחבי האיחוד האירופי. הוא הוצג לראשונה בשנת 2006 על ידי הנציבות האירופית וכעת הוא נמצא בשימוש על ידי עסקים, תיירים וסטודנטים.

כרטיס סים אירופאי מאפשר לך לבצע שיחות ולשלוח הודעות טקסט מבלי להיכנס לדמי נדידה בעת נסיעה באירופה. ניתן להשתמש בכרטיס גם כאשר שוהים באחת מ-27 המדינות החברות באיחוד האירופי עד שנה בכל פעם.

הכרטיסים זמינים לרכישה אצל קמעונאים רבים, אך אפשר גם לקנות אותם באינטרנט או בקיוסק בשדה תעופה או בתחנת רכבת. חלק מהספקים מציעים הנחות לקניית כרטיסים מרובים בבת אחת. כמו כן ניתן להשתמש בו בלמעלה מ-150 מדינות ברחבי העולם.

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שירותי גיבוי בענן

שירותי גיבוי בענן משמשים לאחסון נתונים באינטרנט בעזרת מחשב. הם משמשים גם להעברת קבצים ממכשיר אחד לאחר. שירותי הגיבוי הפופולריים ביותר בענן כוללים את Google

קרא עוד »