מי צריך עוקבים באינסטגרם

מי צריך עוקבים באינסטגרם

אחד הביטויים שהפכו להיות מטבע לשון בשנים האחרונות, הוא "עוקב". אומנם מדובר במילה מוכרת שמאז ומתמיד היתה קיימת, אך בשנים האחרונות זכתה להכרה רחבה יותר בזכות השימוש "הטכנולוגי" שנעשה בה. 

המילה עוקבת, מתייחסת לגולשים אשר עוקבים אחרי חשבונות ברשתות חברתיות ובפרט באינסטגרם. היום יש חשיבות לכל עוקב ובכלל למספר העוקבים שיש לחשבונות השונים. הרבה פעמים זה מלמד על חשיפה בכלל ופופולאריות בפרט. 

מעבר לכך, הרי שיש לביטוי גם משמעות מעשית, מאחר וכל עוקב נחשף לפרסומים השונים שעולים בחשבון, והוא יכול לשתף אותם. למשל, אם בעל החשבון מעלה תמונה או סרטון, אז העוקב נחשף אליהם ויכול להחליט האם להפיץ אותם הלאה, כך שעוד אנשים ייחשפו אליהם. כשהם נחשפים אל התמונות והסרטונים, יש אפשרות שגם הם ישתפו ואז אותה תמונה או סרטון, יהפכו ויראליות ויזכו לחשיפה נרחבת יותר. 

לפני שנסביר מי צריך עוקבים, חשוב לדעת איך אפשר ליצור מסה גדולה שלהם. אפשר לעשות זאת דרך שיווק ופרסום, וכן אפשר דרך קניית עוקבים Instapp באמצעות כלים שונים שקיימים בשוק. 

מי צריך לייצר עוקבים?

ראשית, כל מי שמשווק ומפרסם מוצרים ושירותים. כל בעל עסק, בעל מקצוע, חברות גדולות, הם זקוקים לכך בשביל שיוכלו להגיע אל קהלים נרחבים דרכם יוכלו לשווק ולמכור את המוצרים השונים. 

שנית, אנשים בעלי פרופיל ציבורי, בין אם מדובר בפוליטיקאים, ספורטאים, אמנים או כל אדם אחר. בעזרת קניית עוקבים באינסטגרם, הם יכולים להעביר מסרים, לפרסם את עצמם יותר, להציע מוצרים שהם מפרסמים ועוד. 

שלישית, ארגונים, עמותות, קבוצות עם מסרים מסוימים, אשר רוצות להעביר אותם הלאה לקהלים רחבים וגדולים יותר. כך אפשר להפוך את המסר להרבה יותר ויראלי, הרבה יותר משמעותי מבחינה תקשורתית.

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אתר לעסק בעיצוב אישי

אתר לעסק בעיצוב אישי

חושבים להקים אתר לעסק בעיצוב אישי? זה רעיון נפלא. תהיה לכם השליטה על העיצוב וכל פרט שנוגע למראה האתר. אם יש לכם רצונות ברורים והייתם

קרא עוד »
איך מתחזקים אתר וורדפרס 

איך מתחזקים אתר וורדפרס 

אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר לתחזוקת אתרים באינטרנט, היא וורדפרס. ההנחה היא שמרבית האתרים כיום, בוודאי הגדולים שביניהם, עובדים על פלטפורמה זו. הנתונים מלמדים שלמעלה מארבעים

קרא עוד »