כמה עולה לעשות כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי נחשב היום כמוצר חובה לכל בית עסק או חברה שמעוניינים להגדיל את מעגל הלקוחות שלהם או אפילו רק לשמור את הלקוחות הנאמנים צמודים אליהם. כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא הרבה יותר מסתם כרטיס ביקור רגיל שהכרנו עד היום. כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא למעשה שער כניסה אל בית העסק כאשר הכרטיס מעניק את כל אפשרויות התקשורת מול בית העסק.

כרטיס ביקור דיגיטלי – לא סתם כרטיס

כולנו מכירים את כרטיסי הביקור הפיזיים שאנחנו מקבלים מהרבה מאוד בתי עסק. מה אנחנו עושים עם כל אותם הכרטיסים? שאלה טובה… רבים כלל לא זוכים למבט כלשהו מצדנו, חלק מהם נשמר עמוק בתיק למקרה שאי פעם נזדקק לו, אך ברגע האמת אנחנו לא באמת זכרים מקיומו ובוודאי שאנחנו לא טורחים לחפש אחריו. במיוחד כאשר יש לנו את האפשרות לחפש באינטרנט את השירות המבוקש ולמצוא הרבה יותר הר את מבוקשנו.

זו הסיבה שאנחנו ממליצים כל כך להעביר את כרטיס הביקור לפלטפורמה דיגיטלית. 

כי הכרטיס הדיגיטלי הוא הרבה יותר מסתם כרטיס דומם ומשעמם.

כרטיס דיגיטלי עם כל האפשרויות

הכנת כרטיס דיגיטלי הוא כמובן יהיה יקר יותר מכרטיס המודפס על גבי קרטון או מגנט. כי הכרטיס הדיגיטלי הוא כרטיס דינאמי, הוא כרטיס חי, הוא מאפשר גישה אל בית העסק ומציע את כל אפשרויות התקשורת. אך מי שכבר דאג לעצמו לכרטיס שכזה, יודע כי אכן מדובר במוצר חיוני ושווה במיוחד. הכרטיס מעניק לכל לקוח את כל אפשרויות הגישה והתקשורת עם העסק וכך העסק מצליח לשגשג, לגדול, להרחיב את מעגליו והודות לכך להגיע הרבה יותר רחוק.

אז אם תהיתם לגבי הכדאיות של הכרטיס, דעו, זה שווה בהחלט את ההשקעה!

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אתר לעסק בעיצוב אישי

אתר לעסק בעיצוב אישי

חושבים להקים אתר לעסק בעיצוב אישי? זה רעיון נפלא. תהיה לכם השליטה על העיצוב וכל פרט שנוגע למראה האתר. אם יש לכם רצונות ברורים והייתם

קרא עוד »
איך מתחזקים אתר וורדפרס 

איך מתחזקים אתר וורדפרס 

אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר לתחזוקת אתרים באינטרנט, היא וורדפרס. ההנחה היא שמרבית האתרים כיום, בוודאי הגדולים שביניהם, עובדים על פלטפורמה זו. הנתונים מלמדים שלמעלה מארבעים

קרא עוד »