5 דגשים חשובים לגבי כתיבת עבודת הגמר

1509118-min

כאשר אתם כותבים עבודה אקדמית, עליכם לדעת שגם לסגנון ולצורה בה נכתבת עבודת הגמר, יש משמעות ונקודות שהן חלק מהציון הסופי. לכן, עליכם להתייחס ברצינות ובכובד ראש לעבודת הגמר, ולא לדחות את כתיבת העבודה לרגע האחרון. כדי שתקבלו ציון גבוה וטוב על עבודת הגמר- נביא לכם 5 דגשים חשובים.

  1. כתיבה בלחץ גורמת לטעויות- עליכם לדעת שלסטודנטים שמתחילים לכתוב את עבודת הגמר בזמן, וכותבים ברוגע ובנחת- יש סיכוי טוב יותר לקבל ציונים גבוהים על עבודת הזמן, מאשר לסטודנטים שכותבים את העבודה בלחץ בחודש האחרון. לפעמים, בגלל קוצר הזמן יכולים להיות לכם טעויות שיפגעו לכם בצורה משמעותית בציון.
  2. האם הבנתם את מבנה העבודה? החלק החשוב ביותר בכתיבת עבודת הגמר, הוא הבנת המבנה והכללים. כאשר הם ברורים, קל יותר לתכנן את מהלך כתיבת העבודה.
  3. איך בוחרים נושא לכתיבת עבודה אקדמית? כאשר אתם בוחרים נושא לעבודת הגמר, עליכם להיות ממוקדים. עליכם לבחור בנושא שמצד אחד מדבר אל ליבכם, ומצד שני יש עליו מספיק חומר. כדי לקבל השראה, כדאי לכם לקרוא סיכומים שלכם במהלך הקורס.
  4. איך משלבים את המקורות בעבודה? חשוב מאוד לשלב מקורות במהלך העבודה. בדרך כלל, שילוב המקורות נעשה בחלק של סקירת הספרות. אולם האם כדאי לצטט במדוייק את המקור? הדרך הטובה ביותר, היא לשכתב את המקור במילים שלנו, ולהוסיף משפטים על עמדתו של מחבר המקור. מומלץ לשים מעט מקורות מצוטטים בתוך העבודה.
  5. אפשר לקבל עזרה בכתיבת העבודה- לא חייבים לעשות את כל התהליך של כתיבת עבודת הגמר לבד. אפשר בהחלט לקבל עזרה בכתיבת העבודה. ישנם חברות מקצועיות המסייעות בדרכים שונות לכתיבת העבודה. החל מאיתור מאמרים וחומרים מקצועיים, ועד הקלדה ועריכה של העבודה.

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

צילום לאתרי אינטרנט

צילום לאתרי אינטרנט

באמצעות תמונות ניתן להגיע אל הגולשים שלכם בצורה טובה יותר, לשווק את המוצרים בצורה אפקטיבית ויעילה יותר וכמובן להעביר מסרים בצורה חדה וברורה יותר. תמונות

קרא עוד »
נכסים דיגיטליים

נכסים דיגיטליים

אנו חיים כיום בעולם דיגיטלי, וזה אומר שנכסים דיגיטליים נמצאים בכל מקום. מהתמונות המאוחסנות בסמארטפונים ועד לסרטים שהן מזרימות מנטפליקס או אמזון פריים, המסמכים שהם

קרא עוד »