איך להגדיל את כמות הלייקים באינסטגרם?

לייקים באינסטגרם

הרשת החברתית הפופולארית "אינסטגרם", הפכה בשנים האחרונות למבוקשת לא רק בקרב צעירים, אלא גם בקרב בעלי עסקים – זאת הודות לכל היתרונות השיווקיים הטמונים בה. איך ניתן להגדיל את כמות הלייקים בפרופיל? הנה כמה טיפים חשובים ויעילים:

פרופיל חדש? דאגו שייראה טוב ומזמין

אם הקמתם פרופיל אינסטגרם חדש, מוטב להשקיע ולמלא אותו בתכנים, ולו כדי שכשעוקבים חדשים ייכנסו אליו, הם יוכלו למצוא בו תכנים ייחודיים (ולא עמוד ריק מתוכן). כמו כן, קניית לייקים יכולה להתאים עבור רבים, זאת בשל העובדה שרכישת לייקים תאפשר לכם להגדיל את כמות הלייקים בעמוד, ולהציג לעוקבים החדשים פרופיל פופולארי – מה שעשוי לעודד אותם לעקוב אחריכם בעצמם.

עקביות, עקביות, עקביות

לנהל עמוד באינסטגרם זו עבודה לא פשוטה, והיא מצריכה מכם לפרסם בעקביות בפרופיל, ויש שיגידו שמוטב להעלות תכנים לפחות פעם ביום, כשהתכנים הללו יכולים להיות מגוונים, ואף רצוי להשתמש בכל הפיצ'רים של הפלטפורמה כמו סטוריז, IGTV, שידורים חיים וכו'.

זכרו שסרטוני וידאו עשויים להניב מעורבות גבוהה יותר, ובשידורי לייב, נשלח עדכון לכל העוקבים – מה שעשוי לסייע לכם להגדיל את כמות הלייקים באופן ניכר.

#השתאג!

שימוש בהאשתגים הוא בהחלט חשוב, וכדאי שלא להקל ראש בכך. האשתגים יכולים לסייע לכם להגדיל את כמות העוקבים שלכם באינסטגרם, כך שתוכלו להגיע גם לעוקבים בארץ וגם לעוקבים מחו"ל. מומלץ לבצע מחקר האשתגים על מנת להבין אילו האשתגים יהיו רלוונטיים בעבורכם, כשכמובן כדאי לגוון ולשנות מידי פעם את התיוגים השונים (בהתאם לתוכן הפוסט).

אתם בודקים את נתוני השימוש?

בפרופילים עסקיים באינסטגרם, ניתן לבדוק את נתוני השימוש של העמוד, להבין אילו שעות הן האידיאליות ביותר לפרסום ולראות מה סוג התכנים המועדף על העוקבים שלכם. הנתונים הללו יסייעו לכם ליצור תוכן מדויק יותר בעבורם – ובכך, להגדיל את כמות הלייקים בעמוד.

שיתופי פעולה עם מותגים נוספים

שיתופי פעולה יכולים להיות מאוד מועילים, כל עוד עושים את השת"פ בחוכמה. תוכלו ליצור תחרות משותפת לעוקבים של שני העמודים, להמליץ זה על זה או ליצור תוכן משותף ואיכותי עבור הגולשים.

 

בהצלחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקדם בדיוור? מאגרי תמונות שמומלץ להכיר
דיוור ישיר הפך לחלק בלתי נפרד מתהליכי קידום ושיווק של בעלי עסקים, בעוד שכיום דיוור מסוג זה, מאפשר לשלח...
קרא עוד »
יונ 03, 2019
כל מה שחשוב לדעת על שרת ווירטואלי
בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים יש שדרוגים, פיתוחים ושינויים בתדירות גבוהה. כיום, כמעט לכל עסק יש נכסים...
קרא עוד »
אוג 06, 2020
5 דגשים חשובים לגבי כתיבת עבודת הגמר
כאשר אתם כותבים עבודה אקדמית, עליכם לדעת שגם לסגנון ולצורה בה נכתבת עבודת הגמר, יש משמעות ונקודות שהן...
קרא עוד »
נוב 03, 2020