איך מדריך לקידום אתרים יכול לעזור לכם בשיפור הביצועים?

מדריך לקידום אתרים

החלטתם לפתוח בלוג שיהיה רק שלכם. בין אם הבלוג הזה נועד להיות בעיקר כתחביב או כאמצעי לקידום וחשיפה גדולה יותר ברשת – אתם רוצים שהוא יופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל, כך שהרבה אנשים יוכלו להיחשף אליו וכך להמליץ עליו גם לאנשים אחרים, או להיות קוראים ועוקבים קבועים שלכם.

וודאי הסביבה הקרובה אליכם מספרת לכם על אפשרות קידום אתר באמצעות מקדמי אתרים מנוסים, אך כמו כל שירות שאנו מקבלים – זה דבר שעולה כסף, ולפעמים לא מעט כסף. אז החדשות הטובות הן שאתם יכולים לנסות לקדם את הבלוג שלכם לבד ובאופן עצמאי לחלוטין. כיצד עושים זאת? באמצעות קריאה ולמידה עצמית עם מדריך קידום אורגני מקצועי ומקיף.

שלבים עיקריים בקידום אתר

קידום אתרים הוא תחום מורכב אך מרתק. הוא כולל בתוכו הרבה מאוד נושאים, פעולות ובעיקר למידה והתעדכנות מחודשת בכל מה שחדש בתחום. כדי שתוכלו להתחיל ולקדם לבד לגמרי את האתר או הבלוג שלכם, מומלץ להכיר את השלבים העיקריים שיש בכל נושא הקידום:

  • הפלטפורמה של האתר – אם בניתם את הבלוג שלכם באופן עצמאי, ככל הנראה בחרתם לבנות אותו על גבי אחת ממערכות התוכן החינמיות המוצעות כיום לקהל הרחב. לא משנה איזה מערכת בחרתם, כדאי שזו תהיה מערכת ניהול איכותית המאפשרת את כל הפיצ'רים הנוגעים לקידום אתרים כמו שינוי תגיות תיאור שיופיעו בגוגל, שימוש בתוכן כפול ללא פגיעה בדירוג האתר, הפנייה של דפי אינטרנט עם שגיאות ועוד.
  • חקר מילות מפתח – אחד מהדברים העיקריים שכל מקדם אתרים מבצע לפני פעולות הקידום, הוא חקר מילות מפתח, בחינה של מילות מפתח וביטויים רלוונטיים ואיכותיים עבור האתר, כך שהן יהיו קשורות אל הגולשים ככל הניתן.
  • תוכן איכותי ומעניין – רוצים שהגולשים יכנסו לאתר ויחזרו לביקור שוב? או שאולי גם יביאו את החברים שלהם לביקור? דאגו לעלות באופן קבוע ושוטף תוכן איכותי וכמה שיותר מעניין, אם אילו תמונות, סרטונים או אפילו גיפים מגניבים.
  • קישורים פנימיים וחיצוניים – וודאו כי הבלוג שלכם מכיל כמה שיותר קישורים, כך זה מסייע לגולשים לנווט באתר שלכם בקלות וגם מסמן לגוגל שאתם אתר איכותי ומעניין שמביא ערך רב לגולשים.

> קראו גם על קידום ממומן בגוגל

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחינת ההטבות של קורסים דיגיטליים
נוף החינוך מתפתח ללא הרף, כאשר קורסים דיגיטליים הופכים לאבן יסוד בלמידה המודרנית. השפעתם על הדרך בה...
קרא עוד »
דצמ 10, 2023
על בריף מעולה הקמפיין סובב : כך תשפרו את הפרסום שלכם
תבחרו כל תחום בעולם העסקים ותראו כי התחרות בו היא עזה מאוד. זה יכול להיות תחום המיצים, תחום עריכת הדין,...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018
מעצבים מוצר חדש? – 5 נקודות חשובות שצריכים לקחת בחשבון
עיצוב של מוצר חדש הוא תהליך שיש בו לא מעט שלבים שכל אחד מהם צריך לקבל את ההתייחסות המתאימה לו ועליו...
קרא עוד »
אוג 15, 2022