איך בוחרים מקום ללימודי סייבר?

1950050-min

למה ללמוד סייבר?

בשנת 2020, לימודי אבטחת סייבר פופולריים מתמיד. לחיות בעידן הדיגיטלי פירושו שלהאקרים וטרוריסטים סייבר אין סוף אפשרויות לנצל יחידים, מוסדות ממשלתיים ואפילו חברות גדולות.

כדי להתגונן מפני התקפות סייבר והפרות אבטחה, ארגונים מהבכירים מוכנים לשלם הרבה עבור אנליסטים בתחום הסייבר שיכולים להגן על הנתונים שלהם ולהסיר פגיעויות.

 

קורס מאסטרים באבטחת סייבר

אבל האם קורס אבטחת סייבר מתאים לך? כדי לעזור לך להבין את זה, נעבור את כל מה שיש לדעת על אבטחת סייבר, וכל השאלות העיקריות שסטודנטים עתידיים ישאלו לפני שהם מחליטים ללמוד תואר ראשון או תואר שני באבטחת סייבר:

 

מהי זה סייבר? מה אלמד במהלך לימודי אבטחת סייבר? מה משך הלימודים ב- Cyber ​​Security? מהם תנאי הקבלה לקורסי אבטחת IT? מהו שכר הלימוד עבור לימודי אבטחת סייבר? האם אוכל ללמוד אבטחת סייבר ברשת?מהם כמה מגמות אחרונות בתחום אבטחת הסייבר?

 

ייעוץ ממומחה לאבטחת סייבר

כדי לתת לך את התובנות הטובות ביותר לגבי המשמעות של לימוד סייבר אבטחה ולהתקדם לקריירה של סייבר, קראו את המשך המאמר:

 

מדוע ללמוד אבטחת סייבר?

מהי אבטחת סייבר?

תוכניות לימוד בנושא סייבר- אבטחה מלמדות כיצד להגן על מערכות הפעלה, רשתות ונתונים ממחשבים מפני מתקפות סייבר. תלמד כיצד לפקח על מערכות ולהקטין איומים כאשר הם מתרחשים.

זהו פישוט יתר של תכניות הלימוד של תואר אבטחת IT. לכל מודול יהיה מיקוד מסוים, אך המטרה הכוללת היא לעזור לך לפתח את כישורי המחשוב הדרושים למניעת התקפות ולהגנה על נתונים ופרטיות של אנשים.

 

מה אלמד במהלך לימודי אבטחת סייבר?

מכיוון שאבטחת IT היא עדיין תחום צעיר יחסית, אוניברסיטאות ומכללות עדיין מגלות מהי הגישה הטובה ביותר לתארים שלהן. תכניות לימודים ותוכניות לימודים בסייבר אבטחה שונות זו מזו.

חלקם עשויים להתמקד יותר בתכנות, בעוד שאחרים שמים דגש רב יותר על משפטי דיגיטליים, מדיניות אבטחה או היבטים רחבים של אבטחת סייבר. על פי הקריטריונים האקדמיים של ה- NSA לשנת 2014, תואר אבטחת IT צריך לכלול שיעורים בנושא:

  • ניתוח נתונים בסיסי
  • תסריטים בסיסיים או תכנות מבוא
  • הגנת סייבר
  • איומי סייבר

עקרונות תכנון אבטחה בסיסיים

יסודות אבטחת מידע

מבוא לקריפטוגרפיה

רכיבי מערכות IT

מושגי רשת

מדיניות, משפטי, אתיקה, וציות

ניהול מערכת

מודולים מתקדמים יותר, במיוחד כאלה ברמת תואר שני, יכולים לעזור לך להתמחות בנושאים מורכבים כמו חשבונאות משפטית, מחשוב ענן, קריפטוגרפיה וכו '.

כשמסתכלים על תואר אבטחת סייבר, עליך לפקוח עין על תכנית הלימודים של כל תוכנית. וודאו שהם כוללים קורסים לתכנות ובחרו את אלו המציעים ניסיון מעשי, דבר שלא יסולא בפז גם עבורכם וגם עבור מעסיקים עתידיים.

לדברי בוגדאן: "כרגע, לאנשים חדשים בתחום אבטחת הסייבר יש אפשרויות רבות יותר – שיעורים אינטראקטיביים עם מורים פרטיים, סטאז 'בחברות אבטחת סייבר מבוססות, ועידות מקומיות ושיחות אבטחת סייבר."

עם זאת, הוא ממשיך ואומר כי "כבר בימי – ובמידה מסוימת אפילו עכשיו – סייבר אבטחה לא היה משהו שתלמד בבית הספר. תכנית הלימודים נהדרת מבחינת הוראת אלגוריתמים ותכנות, אבל לא כל כך עם Cyber ​​Security והנדסת רוורס. אלה כישורים שלמדתי מחוץ לכיתות, בזכות הכוח של האינטרנט. "

המשמעות היא שבעוד שתארים של סייבר אבטחה הם נקודת התחלה מצוינת, הם לא ילמדו את כל מה שצריך לדעת על תחום זה. שמור על ראש פתוח ופתח את כישוריך גם מחוץ לסביבה האקדמית.

למד סייבר אבטחה בחו"ל

מה משך התארים ב- Cyber ​​Security?

התואר הראשון באבטחת סייבר אורך 3 או 4 שנים ברוב המדינות.

לוקח בין 1-2 שנים לקורסי תואר שני באבטחת סייבר.

תכניות דוקטורט בתחום סייבר אבטחה נמשכות 3-5 שנים. חלקם לוקחים רק שנה או שנתיים, אך הם נפוצים פחות.

'קראו על קורס c#

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אחסון אתרים בוורדפרס

וורדפרס היא פלטפורמה ליצירת אתרים. פלטפורמה זו משמשת מיליוני אנשים ברחבי העולם והיא קיימת כבר שנים רבות. זוהי תוכנת קוד פתוח והיא נוצרה על ידי

קרא עוד »