איך מתחזקים אתר וורדפרס 

איך מתחזקים אתר וורדפרס 

אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר לתחזוקת אתרים באינטרנט, היא וורדפרס. ההנחה היא שמרבית האתרים כיום, בוודאי הגדולים שביניהם, עובדים על פלטפורמה זו. הנתונים מלמדים שלמעלה מארבעים אחוד מכלל האתרים, בכל העולם, עובדים על מערכת וורדפרס. 

אחת הסיבות לכך היא, מדובר בפלטפורמה מאוד פשוטה להתקנה, מאוד פשוטה לשימוש ותחזוקה, קלה מאוד לעבודה על בסיס יומיומי, וכן היא יכולה לשרת סוגים שונים של אתרים, בין אם מדובר באתרים אינפורמטיביים, חדשותיים, מכירות, תמונות ועוד. 

תחזוקת אתרי וורדפרס, מתחילה בכך שאנחנו רוכשים את המערכת ומתקינים אותה על שרת אחסון, כך אנחנו נוכל לעבוד על האתר בצורה סדירה וכמובן לעלות אותו לאוויר, כלומר לרשת. ברגע שהמערכת תותקן ואנחנו נצטרך להזין אליה תכנים, אז נצטרך להתחיל לתחזק את האתר בצורה סדירה ונוחה. 

לפני שנסביר כיצד זה מתבצע, חשוב לומר שאחד היתרונות של מערכת זו היא היכולות להוסיף פ'יצרים שונים למערכת, בין אם זה בחינם ובין אם זה בכסף. אנחנו צריכים לעבוד אילו פ'יצרים מתאימים לצרכים שלנו. 

כיצד מתחזקים אתר בצורה נכונה

באופן טבעי, התחזוקה הבסיסית במשימת ניהול אתרים היא הזנת תוכן לאתר. עלינו להזין מאמרים ותכנים אחרים, כולל שיוך לקטגוריות, כתיבת תגיות וביטויים שיאפשרו לחפש ולאתר את התוכן בצורה פשוטה, כמו כן, אנחנו צריכים לבחור תמונות וסרטונים שיכולים להתאים לאתר כולו ולכל עמוד באופן ספציפי, על פי הצורך. 

אנחנו צריכים לתחזק את האתר, גם באמצעות שדרגות הפ'יצרים השונים אותם בחרנו להתקין באתר, מעת לעת נידרש גם לשדרג את המערכת עצמה, בכל פעם שיוצאת גרסה חדשה. רצוי לעשות זאת, מאחר והשדרוגים לא פעם משפרים מאוד את תהליך העבודה של האתר, בין אם זה עבורנו ובין אם זה עבור הגולשים שנכנסים אליו. 

 

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם