איך משקיעים במטבעות דיגיטליים?

השקעה במטבעות דיגיטליים הפכה לממש אופנה בשנים האחרונות (למדו איך משקיעים במטבעות דיגיטליים). אנחנו ממש יכולים לראות איך עוד ועוד משקיעים מספרים שעשו את הונם תמורה להשקעה באותם מטבעות דיגיטליים. אז מה זה מטבעות דיגיטליים ולמה מדובר על הצלחה כזו מסחררת? למעשה מטבעות דיגיטליים הם רעיון שהתפתח לאחר שנוצר רצון ליצור מטבע שלא שייך למדינה ספציפית. אם תחשבו על זה טוב אתם בטח תראו כי לכל מדינה יש מטבע. בין אם מדובר על דולר, על אירו או על שקל, מה שמצד אחד מאפשר למדינה להשתמש במטבע כסמל לכל דבר. מהצד השני, מדובר גם על מה שהמדינה יכולה לנצל עבור שורה של מניפולציות. 

מכאן נוצרה תנועה שמטרתה ליצור מטבעות דיגיטליים שלא סובלים מקפריזה של מדינה כזו או אחרת. מה שלמעשה הוביל לכך שההשקעה במטבעות דיגיטליים שבהתחלה הייתה שולית הפכה אט, אט למה שמגלגל הרבה מאוד כסף. בין אם משקיעים במטבע עצמו, בחברות המפתחות את הטכנולוגיה הנדרשת, בחוזים עתידיים או בתעודות סל המתאימות את המדדים שלהן למחירי המטבע, מדובר על שוק בו ניתן להרוויח לא מעט. 

> בדקו אילו קורסים מקצועיים אונליין יוכלו להפוך אתכם למקצוענים בתחום

זה גם משאב וגם נכס

השקעה במטבע דיגיטלי דומה במובן מסוים למסחר בסחורות. אפשר לסחור בנפט ואפשר להמר על מה יהיה מחיר הנפט בעוד תקופת זמן או להשקיע בחברות שמוציאות נפט מהאדמה. כך גם המטבעות הדיגיטליים. הדבר שמייחד אותם אולי משאר הדברים הוא קודם כל שמדובר על תחום בו יש שמות פחות מוכרים לדברים שנותנים תחושה של 'מסתורין', כאשר למעשה כל אחד מכם יכול ללמוד איך להשקיע בנכס הזה בקלות. 

הצד השני, מדובר על מה שהוא נכס שלאורך עשר השנים האחרונות עשה תשואה יוצאת דופן. כך שמגמת העליה וההשקעה בו ככל הנראה תמשיך לעלות. 

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טיפים לשיווק חנות אינטרנט

חנויות דיגיטליות פופולריות מאוד כיום ואם עדיין אין לכם חנות אינטרנטית אתם מפסידים הזדמנות לייצר הכנסה נוספת באמצעות האינטרנט. מרבית האנשים כיום מבצעים רכישות דרך

קרא עוד »