ראשי דיו

בכל מדפסת יש צורך בראש דיו. אם מדובר במדפסת שמדפיסה רק בצבעים שחור לבן, יהיה צורך רק במחסנית דיו שחורה. אך אם המדפסת היא מדפסת צבעונית, יש לקנות דיו בצבעים נוספים. הדיו הצבעוני מורכב משלוש מחסניות של דיו בצבעים שונים אשר יחד מרכיבים את כל הצבעים הנדרשים.

כל מי שמחזיק ברשותו מדפסת דיו, ולא משנה אם זו מדפסת שחורה או צבעונית, אמור להחזיק ברשותו מחסניות דיו חילופיים אשר בהם הוא יוכל לעשות שימוש בעת הצורך. למחסניות הדיו ישנה נטייה להיגמר בלי הודעה או התרעה מוקדמת מראש. במקרה שאתם באמצע לבצע הדפסות או צילומי מסמכים והדיו נגמר, ולא ממש משנה אם זה כל המחסניות או רק מחסנית אחת, המדפסת כולה כבר לא תפעל. על כן ההמלצה היא לקנות מראש ראשי דיו אשר יוכלו לשמש במקרי חירום.

דיו חילופי או דיו תואם?

רבים תוהים האם יש לרכוש דיו מקוררי של החברה היצרנית של המדפסת או שמא אפשר לקנות דיו תואם. הפיתוי הוא גדול. כי הדיו החילופי הוא על פי רוב זול יותר וגם קל יותר להשיג את הדיו החילופי. אך השאלה היא האם אכן הדיו החילופי הוא טוב ומתאים למדפסת. אז כאן חשוב לדעת כי הדיו החילופי יכול בהחלט להחליף את הדיו המקורי. יש כמה וכמה חברות המייצרות את הדיו החילופי והן משקיעות באיכות של הדיו ובאפשרות להפיק ממנו מוצרי דפוס באיכות מעולה בדיוק כמו הדיו המקורי.

קונים דיו רק במקום אמין

חשוב לדעת כי אם רוצים ליהנות ממוצר איכותי, לא רוצים להתפשר על דיו שיאכזב בתוצאות לא ממש מרשימות, חשוב לפנות אל חנות אמינה כמו קומג'ט דיו שמציעה את השירות ואת המוצרים הטובים ביותר.

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איך מתחזקים אתר וורדפרס 

איך מתחזקים אתר וורדפרס 

אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר לתחזוקת אתרים באינטרנט, היא וורדפרס. ההנחה היא שמרבית האתרים כיום, בוודאי הגדולים שביניהם, עובדים על פלטפורמה זו. הנתונים מלמדים שלמעלה מארבעים

קרא עוד »