ראשי דיו

ראשי דיו

בכל מדפסת יש צורך בראש דיו. אם מדובר במדפסת שמדפיסה רק בצבעים שחור לבן, יהיה צורך רק במחסנית דיו שחורה. אך אם המדפסת היא מדפסת צבעונית, יש לקנות דיו בצבעים נוספים. הדיו הצבעוני מורכב משלוש מחסניות של דיו בצבעים שונים אשר יחד מרכיבים את כל הצבעים הנדרשים.

כל מי שמחזיק ברשותו מדפסת דיו, ולא משנה אם זו מדפסת שחורה או צבעונית, אמור להחזיק ברשותו מחסניות דיו חילופיים אשר בהם הוא יוכל לעשות שימוש בעת הצורך. למחסניות הדיו ישנה נטייה להיגמר בלי הודעה או התרעה מוקדמת מראש. במקרה שאתם באמצע לבצע הדפסות או צילומי מסמכים והדיו נגמר, ולא ממש משנה אם זה כל המחסניות או רק מחסנית אחת, המדפסת כולה כבר לא תפעל. על כן ההמלצה היא לקנות מראש ראשי דיו אשר יוכלו לשמש במקרי חירום.

דיו חילופי או דיו תואם?

רבים תוהים האם יש לרכוש דיו מקוררי של החברה היצרנית של המדפסת או שמא אפשר לקנות דיו תואם. הפיתוי הוא גדול. כי הדיו החילופי הוא על פי רוב זול יותר וגם קל יותר להשיג את הדיו החילופי. אך השאלה היא האם אכן הדיו החילופי הוא טוב ומתאים למדפסת. אז כאן חשוב לדעת כי הדיו החילופי יכול בהחלט להחליף את הדיו המקורי. יש כמה וכמה חברות המייצרות את הדיו החילופי והן משקיעות באיכות של הדיו ובאפשרות להפיק ממנו מוצרי דפוס באיכות מעולה בדיוק כמו הדיו המקורי.

קונים דיו רק במקום אמין

חשוב לדעת כי אם רוצים ליהנות ממוצר איכותי, לא רוצים להתפשר על דיו שיאכזב בתוצאות לא ממש מרשימות, חשוב לפנות אל חנות אמינה כמו קומג'ט דיו שמציעה את השירות ואת המוצרים הטובים ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכירות באינטרנט בתקופת הקורונה
בכל מקום אנחנו שומעים רק עליה והיא שינתה לנו את החיים ללא הכר: הקורונה. הרבה עסקים נסגרים בכל העולם...
קרא עוד »
מרץ 12, 2021
למה מערכת קונימבו היא הפלטפורמה האידאלית עבורכם?
מערכת קונימבו לחנויות מקוונות בישראל היא הפלטפורמה האידיאלית לעסקים המעוניינים לבסס נוכחות חזקה...
קרא עוד »
יול 08, 2023
איך לבחור חברה לשירותי ענן?
אם אתם חיים על פני כדור הארץ ואם נוהגים לפתוח את הטלוויזיה אחת לכמה זמן ולגלוש באתרים השונים...
קרא עוד »
אוק 20, 2020