טכנולוגיות בינה עסקית מובילות בשנת 2022

אנחנו חיים בעולם מתקדם. עולם בו הטכנולוגיה מעוצבת לטעמנו בצורה כזו שאנחנו למעשה יכולים לקבל את כל מה שאנחנו רוצים, כל מה שמעניין אותנו, בעזרת כמה לחיצות בודדות. כך שבאופן טבעי, אנחנו מעוניינים להיעזר באותה הטכנולוגיה בצורה טובה גם בעולם העיסקי. 

טכנולגיות בינה הוא מה שאנחנו לא צריכים להציג. מדובר על הדור החדש של הטכנולוגיה, על התאמה של השירות לצרכים שלכם על ידי הבנה שלכם באופן פרסונלי. למשל, כאשר המערכת יודעת לזהות מה השירים שאתם רוצים לשמוע, יש כאן טכנולוגיה המושתת על בינה מלאכותית. כאשר אנחנו מקבלים את המידע שמעניין אותנו בפייסבוק או באינסטגרם, כל אלו מושתתים במידה כזו או אחרת על בינה עסקית שמאפשרת לחברות לזהות בדיוק מה אנחנו צריכים ולהביא לנו את זה. 

אנחנו עוד לא יודעים מה העתיד צופן אבל אנחנו יכולים לנחש

אם יש משהו שכולנו למדנו לאור מגיפת הקורונה הוא כמה מהר העולם יכול להשתנות. היום, בניגוד לעד כמה שנים קודם לכן, ברור לכולנו שבתוך זמן לא רחוק אנחנו כולנו נעבור למודלים שונים של עבודה מהבית. בין אם זו תהיה עבודה היברידית ובין אם זה יהיה מעבר שלם של כל המקצועות לעבודה מהבית בתנאים הנוחים עבור כל עובד. 

לשם כך יש להיעזר בטכנולוגיות מתקדמות שיאפשרו לעובדים להמשיך להיות בקשר האחד עם השני לצורך פיתוח ומתן שירות ללקוח בסופו של דבר. אם יש כיוון אליו טכנולוגיות בינה עיסקית הולכות זה לפיתוח מואץ של תשתיות רשת, טכנולוגיית ענן, ספקי ענן, ניטור ובקרה וכן הלאה. 

כלומר, המטרה היא שדרך המערכת, נוכל לקבל את כל מה שאנחנו רוצים ולא להמתין זמן רב לתיקון של מערכת ישנה ולא נוחה.

למידע נוסף בנושא, היכנסו לאתר אקסיטו

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחיר כרטיס ביקור דיגיטלי
כרטיסי ביקור דיגיטליים הם דרך פופולרית מאוד להציג את החברה שלך ואת שירותיה. הם מאוד שימושיים ברשתות...
קרא עוד »
יול 22, 2022
סקירת 5 הכלים המומלצים ביותר לאנשי שיווק
אם אתם אנשי שיווק ותוכן, אתם בוודאי יודעים עד כמה עולם זה מגוון, כמו גם מתאים למי שרוצה לעבוד בצורה...
קרא עוד »
יונ 26, 2019
ניהול לידים לארגונים: מי צריך את זה?
ניהול לידים (למדו על המושג כאן) מהווה בימינו אמצעי חיוני שנמצא בשימוש בארגונים רבים. הכוונה במונח הזה...
קרא עוד »
מאי 01, 2019