מערכת LMS

בעבר, התלמידים נאלצו להשתמש בשיטה ידנית למעקב אחר ההתקדמות שלהם. משמעות הדבר היא שהם יצטרכו לרשום את המטלות והציונים שלהם במחברת או על נייר. לעומת זאת, מערכות LMS מאפשרות לתלמידים לעקוב אחר התקדמותם באמצעים דיגיטליים. זה מקל על מורים ותלמידים לגשת לציונים ולמשימות בכל עת. מערכות LMS משמשות בדרכים רבות ושונות בתעשיות שונות. חלקם כוללים חינוך, בריאות, ביטוח, שירותים משפטיים, שירותים פיננסיים, שירותי מכירות, אירוח וקמעונאות. כמה יתרונות של מערכות LMS כוללים: קלות השימוש הן לסטודנטים והן למדריכים היכולת של המדריכים לעקוב אחר התקדמות התלמידים מכל מקום היכולת של המדריכים לשתף פעולה עם מדריכים אחרים במקומות שונים היכולת של חברי סגל להקצות ציונים אלקטרונית ללא צורך רשום אותם פיזית היכולת של חברי הסגל ואנשי הצוות כאחד ליצור תוכן תוך כדי הוראה. 

למה משמשות מערכות LMS?

מערכת ניהול למידה היא מערכת תוכנה המנהלת את תהליך הרכישה, ההקלטה וההעברה של למידה. מערכות LMS משמשות בחינוך והדרכה. הם משמשים גם חברות למעקב אחר התקדמות עובדיהן בקורסי הכשרה. מערכת LMS היא פלטפורמה שבה הלומדים יכולים לגשת לתוכן וללמוד כיצד להשתמש בו. הוא גם מספק תמיכה למדריכים ויוצרי תוכן בצורה של ניתוח, דיווח, כלי שיתוף פעולה ועוד.

ניתן גם להשתמש לקורסים וסדנאות בכל תחום ולאו דווקא לבתי עסק ומוסדות אקדמיים:

מערכות LMS משמשות לניהול למידה והוראה. ניתן להשתמש בהם למגוון מטרות כולל מעקב אחר התקדמות התלמידים, מתן משוב, ארגון קורסים ומוסדות ואוטומציה של משימות ניהוליות. מערכת LMS מספקת גם נתונים בזמן אמת על ביצועי תלמידים בודדים. זה מועיל ללומדים שצריכים לעקוב אחר ההתקדמות שלהם או למדריכים שרוצים לספק משוב בזמן. מערכת ניהול למידה יכולה לשמש גם לאוטומציה של משימות ניהוליות. לדוגמה, הם מאפשרים למנהלים ליצור ולנהל קורסים, להחיל נקודות זכות בקורס, להפיץ מטלות וציונים ולנהל תיעוד של ההיסטוריה האקדמית של התלמידים. בנוסף, המערכת יכולה לספק תזכורות לגבי מועדים קרובים או להפיק דוחות באופן אוטומטי המציגים ביצועים של תלמיד בודד.

לקבלת הצעת מחיר >>>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כנס וירטואלי – תועלת שאין שני לה
קיום של כנס וירטואלי יכול להיות צעד שישנה את המסלול בו צועד העסק שלכם. כנס אחד מוצלח יכול לאפשר לכם...
קרא עוד »
דצמ 15, 2020
איך להחליף קישורים בצורה נכונה?
כל בעל אתר יודע שהוא צריך ליצור שת"פים עם בעלי אתרים אחרים כדי לקדם את האתר שלו. איך עושים את זה? אלו...
קרא עוד »
ספט 11, 2021
מה זה בעצם קידום אתרים אורגני ומה זה כולל?
זה כבר לא סוד כי האינטרנט הוא המקום אשר הולך ומשתלט על החיים של כולנו. נכון להיום ילדים מגיל אפס כמעט...
קרא עוד »
מאי 19, 2019