פתרון מקיף וכולל למוקדי שיווק ומכירות שמותאם לעסק ולרגולציה

voicecenter

אם אתם מנהלים מוקד שיווק ומכירות, אתם וודאי מודעים לכל הקשיים המאפיינים את התחום. נכון, זה לא תמיד פשוט ועם זאת, טוב לדעת שיש פתרון. סקרנים? המשיכו לקרוא.

שירותי תקשורת

בעידן בו רבים מבקשים לפנות למוקדי השיווק והמכירות, נוצרים עומסים רבים על העובדים, אותם חשוב לפתור באופן המיטבי. לחברת VOICENTER יש לא מעט פתרונות מצוינים, כשבין היתר ניתן להקים שלוחות (או לצמצם) בקלות וללא הגבלות, ליהנות מדקות לשיחות יוצאות לארץ ולחו"ל בהתאם לצריכה, שירותי חייגן אוטומטי וכמובן לקבל את מלוא שירותי התקשורת במקום אחד, מה שיאפשר לכם להימנע מהתעסקויות נוספים עם ספקים אחרים. עוד על הפתרונות של voicecenter, ניתן לקרוא באתר האינטרנט של החברה.

כיצד ניתן לייעל את העבודה במוקד?

ידוע שהעבודה במוקדי השיווק והמכירות אינה משפוטה, ולעיתים אף מאתגרת. טוב לדעת שיש דרכים שיאפשרו לכם לייעל את העבודה באופן ניכר, ולהפוך את שעות העבודה לפרודוקטיביות הרבה יותר.

ראשית באמצעות חייגן אוטומטי תוכלו לייצר שיחות אוטומטיות, מה שמוביל בהכרח להגברת התפוקה היומית. המערכת מאוד מחושבת, כך שניתן לקצר את זמן ההמתנה בין השיחות עצמן, לקבל יותר שיחות ולייצר תפוקה גבוהה יותר. כמו כן, תוכלו לחסום את השיחות היוצאות עבור מספרים מסוימים, ולו כדי ליצור מעין "רשימה שחורה", שתאפשר לכם להתקשר רק למספרים הרלוונטיים.

אם לא די בכך, תוכלו להיעזר בנתב דינאמי IVR המותאם לימים, שעות או אלמנטים נוספים. הוא מאפשר לנהל את זמני ההמתנה באופן המיטבי ובכך לייעל את זמינותם של עובדי המוקד. יתרה מזאת, ניתן ליצור כרטיס לקוח, בו יפורט כל המידע על אודותיו (במסגרת השיחות עם הנציגים וחבילת השירות שלו), כך שעם כניסת השיחה, כרטיס הלקוח יקפוץ במחשב ויאפשר לנציג לספק מענה מקיף ומהיר.

 

אין ספק שיש לא מעט דרכים לייעל את שירותי המוקד, ולהפוך את שעות העבודה לפרודוקטיביות הרבה יותר. בין היצע החברות שמציעות שירותי תקשורת מתקדמים, בהחלט מוטב לקחת בחשבון את חברת ווייסנטר, ולו בשל היתרונות הרבים של שירותיה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בעלי אתרים: איך לשדרג את חוויית המשתמש?
אחד הדברים החשובים בניהול אתר אינטרנט הוא חוויית המשתמש (UX), ולכן חשוב שלא להקל ראש בנושא, ולהשקיע...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
בניית אתרי מכירות לעסקים קטנים – כמה זה יכול לעלות לנו?
בעזרת פלטפורמות מגוונות, ניתן כיום להקים אתרי מכירות מעולים, שעובדים חזק. מכיוון שאפשר למכור אונליין...
קרא עוד »
אפר 17, 2022
5 דגשים חשובים לגבי כתיבת עבודת הגמר
כאשר אתם כותבים עבודה אקדמית, עליכם לדעת שגם לסגנון ולצורה בה נכתבת עבודת הגמר, יש משמעות ונקודות שהן...
קרא עוד »
נוב 03, 2020