צילום לאתרי אינטרנט

צילום לאתרי אינטרנט

באמצעות תמונות ניתן להגיע אל הגולשים שלכם בצורה טובה יותר, לשווק את המוצרים בצורה אפקטיבית ויעילה יותר וכמובן להעביר מסרים בצורה חדה וברורה יותר. תמונות הפכו מזמן לסוג תוכן חשוב מאוד באתר אינטרנט ובעיקר באתרי חנות אלקטרונית המציגים מוצרים לרכישה. התמונה מראה לגולשים במידה רבה את המוצר והשימוש בו, מאפשרת לדמיין את השימוש במוצר, הגודל שלו ועוד. בתחומים מסוימים התמונות בלבד יכולות להוות חלק ניכר מהליך המכירה (כמו בתחום המזון למשל). אז איך מצלמים מוצרים לאתר אינטרנט בצרוה מקצועית ונכונה? הינה כמה טיפים חשובים.

#1 – השתמשו בחצובה:

הדבר האחרון שאתם רוצים זו תמונה מטושטשת. השתמשו בחצובה (עולות בין 70 ל-100 שח לחצובה נהדרת המספיקה לצרכים אלה). קבעו את המצלמה על החצובה ותוכלו לבחון את זוויות הצילום ויתר המאפיינים להפקת תמונה נהדרת וחדה. 

#2 – תאורה מאוזנת:

אפשר להשתמש בתאורה טבעית אם היא מספיקה מצד אחד אך לא מסנוורת מדי מצד אחד אולם תמיד כדאי לעשות שימוש בתאורה מלאכותית בסטודיו סגור (אפילו סטודיו נייד קטן במקום העסק) לצורך צילום מקצועי של המוצרים. 

#3 – רקע לבן:

בדרך כלל יהיה מומלץ להשתמש ברקע לבן כדי להבליט על המוצר על פני הרקע. צילום מוצרים בצבעים בהירים מדי יידרשו לעתים ברקעים אחרים אולם מומלץ לבנות תבנית עקבית לתמונות הן מבחינת הגודל והן מבחינת צבע הרקע.

#4 – לפעמים צריך לספר סיפור:

כאשר מדובר באוכל ובתחומים רבים נוספים תוכלו לראות אתרי מתחרים באינטרנט ולראות את התמונות המקצועיות שהם מעלים לאתר שלהם. כך תוכלו להבין כי לפעמים בתחומים מסוימים ועבור מוצרים מסוימים לא מספיק רק לצלם את המוצר אלא לגרות את הגולשים, להעביר מסר או לספר סיפור מסוים. 

מומלץ להיעזר בשירותים של צלם מקצועי המספקת שירותים צילום לאתרי אינטרנט עם מצלמה דיגיטלית מתקדמת, סטודיו נייד, ידע מקצועי בעריכת התמונות ועוד.

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טיפים לשיווק חנות אינטרנט

חנויות דיגיטליות פופולריות מאוד כיום ואם עדיין אין לכם חנות אינטרנטית אתם מפסידים הזדמנות לייצר הכנסה נוספת באמצעות האינטרנט. מרבית האנשים כיום מבצעים רכישות דרך

קרא עוד »