מורה פרטי לפיסיקה

פיסיקה הוא ללא ספק אחד המקצועות הקשים ביותר בבית הספר. תלמידים הלומדים פיסיקה נחשבים לתלמידים חכמים במיוחד ביחס לגילם וזהו מקצוע מורחב מכובד מאוד. אומנם בבית הספר התלמידים, אפילו אלה שלומדים כבר לבגרויות, אינם נועדים להגדיר לעצמם מטרות ברורות לעתיד (אני רוצה להיות כימאי! אני רוצה להיות פרופסור! אני רוצה להיות פיסיקאי או ממציא) אלא פשוט רוצים לצלוח את מבחני הבגרות, לקבל 5 יחידות יוקרתיות במקצוע שיכול להרשים מאוד בתנאי הקבלה ללימודים אקדמאיים בעתיד.

אז איך עוברים בהצלחה את המבחן בפיסיקה?

מבחן הבגרות בפיסיקה עשוי להיות מאתגר במיוחד והלימוד אליו הוא סיזיפי מאוד. על מנת לצלוח את מבחן הבגרות צריך להשקיע בהבנה של החומר ולא בטריקים שונים לשינון חומר. כדי לעשות זאת ייתכן ותצטרכו מורה פרטי לילד שלכם. מורה פרטי לפיסיקה יוכל לעזור לילד שלכם להבין טוב יותר את החומר הנלמד, להשתמש בשיטות לימוד ותרגול יצירתיות כדי להדגים ולהמחיש את התוכן הנלמד ואף להקנות טכניקות לימוד שיכולות לסייע לילדיכם להבין טוב יותר את החומר באמצעות אותן טכניקות שעזרו לו כשלמד פיסיקה. קצב הלימוד וההבנה של החומר הוא אינדיבידואלי בין תלמיד אחד לאחר ולכן החשיבות של מורה פרטי שיוכל לעזור טוב יותר מאשר ללמוד בכיתה עם 30-40 תלמידים. 

איך נבחר מורה פרטי לפיסיקה?

  • ראשית נבדוק את ההסמכה המקצועית וההכשרות של אותו מורה פרטי למתמטיקה 5 יחידות או פיסיקה אין הבדל. האם מדובר בסטודנט לתואר ראשון או מורה פרטי עם תואר בהוראה וניסיון של X שנים בתחום? מהי רמת ההבנה שלו בפיסיקה והציונים שלו בבגרות בפיסיקה.
  • האם יש לו ניסיון בהוראה פרטנית?
  • האם ניכר שהמורה מלא במוטיבציה ואנרגיות חיוביות שיכולות להתאים לילד שלנו?
  • מה המחיר לשיעור? האם שיעור אורך 50 או 60 דקות? כמה פעמים בשבוע/חודש צריך את המורה והאם הוא יכול להגיע בזמינות הזו?

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אחסון אתרים בוורדפרס

וורדפרס היא פלטפורמה ליצירת אתרים. פלטפורמה זו משמשת מיליוני אנשים ברחבי העולם והיא קיימת כבר שנים רבות. זוהי תוכנת קוד פתוח והיא נוצרה על ידי

קרא עוד »