קידום אתרי וורדפרס בעזרת קישורים

קישורים

אתרי וורדפרס הם מהנפוצים ביותר בעולם וזאת בשל יתרונותיה הרבים של מערכת ניהול התוכן הפופולרית. בין היתרונות הרבים הוא גם הנוחות והנגישות לקידום האתר בגוגל. ניתן להתקין תוספים שונים המסייעים לקידום האתר ולמעקב אחר ביצועי האתר ופעילות הגולשים בו.

ניתן לבצע פעולות שונות ביתר קלות כמו התאמת האתר למובייל, סידור קוד האתר, הוספת מפת אתר וקבצים חשובים אחרים, אופטימיזציה של התוכן אפשרית למשל באמצעות תוסף יוסט SEO ועוד. חלק משמעותי בקידום אתרי וורדפרס הוא כמובן נושא הקישורים.

מהם קישורים ומה חלקם בקידום?

קישורים הם בעצם כתובות URL המפנות מעמוד אחד לאחר באינטרנט. קישורים פנימיים הם קישורים המקשרים בין עמוד אחד באתר לעמוד אחר באתר והם לא פחות חשובים מקישורים חיצוניים ומחזקים את העמודים הפנימיים ואת הביטויים בהם הם מקודמים. קישורים חיצוניים יהיו קישורים המגיעים לאתר מרחבי הרשת כאשר בדרך כלל מקדמי האתרים או בעלי האתרים המקדמים את האתר שלהם בעצמם הם אלה שיזמו את הקישורים.

לדוגמה על ידי העלאת אתר לאתר פרסום מאמרים ברשת והוצאת קישור ממנו לאתר הלקוח או על ידי שיתוף האתר בפרופיל הפרטי ברשתות החברתיות. לקישורים מאז ומתמיד היה חלק חשוב בהליך הקידום אך חשוב לזכור כי לאור עדכוני גוגל לאורך השנים כיום זה די ברור כי החשיבות בקישורים היא על איכותם יותר מאשר על כמות הקישורים המפנה לאתר.

איך לבדוק את איכות הקישור?

יש כמה וכמה מדדים הבודקים איכות של קישור וכדאי להרחיב את הידע בנושא עם קריאת מאמרים נוספים מעבר למאמר זה. בגדול ניתן לבנות את ה – PR של העמוד כדי לקבל סוג של הערכה לגבי איכותו של העמוד. כדאי לבדוק כמה קישורים יוצאים מהעמוד שאתם מפרסמים בו (כולל מקישורים היוצאים מתפריטים אחרים). קראן בהרחבה על פרסום מאמרים!

כמות מבקרים באתר ממנוע החיפוש של גוגל עשויה להצביע על אתר איכותי יותר. אתר שמקשרים אליו הרבה אתרים אחרים עשוי להיות אתר טוב וכמובן גם סוג הקישור חשוב (אם הוא יוצא מתוך מאמר למשל ולא מתוך קישור ספאם בתפריט הצדדי או התחתון).

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקדם אתרים עצמאי או שכיר? אלה ההבדלים
קידום אתרים באינטרנט הוא תחום דינמי וסוער בו פועלים נותני שירות רבים. כמו בכל תחום התחרות עושה טוב...
קרא עוד »
ינו 25, 2019
כל כמה זמן כדאי לפרסם תכנים בבלוג?
בלוג של אתר הוא המקום בו גולשים יכולים למצוא מידע מקיף הקשור לאתר כמו מדריכים, טיפים, סקירות, מאמרים...
קרא עוד »
מאי 29, 2022
קידום של אתרים רפואיים באינטרנט – איך זה עובד?
כל מי שעוסק בתחום של קידום אתרים, יודע כי קידום של אתרים רפואיים באינטרנט שונה מקידום של אתרים אחרים....
קרא עוד »
מאי 27, 2020