מאגר תמונות

תמונות משמשות להרבה דברים, כמו בשיווק, בלוגים ופוסטים במדיה חברתית. חשוב שיהיו תמונות שמייצגות את המסר והנושא הנכון עבור הקהל. זה המקום שבו תמונות ממאגר שימושיות. תמונות ממאגר הן מקום מצוין למצוא תמונות באיכות גבוהה שניתן לעשות בהן שימוש חוזר למטרות שונות. לחברות מסוימות כמו Shutterstock יש ספרייה ענקית של תמונות זמינות לשימוש. קבלו על מקור זה מידע באתר SeoMonster קידום בגוגל.

צילום למאגר הוא סוג של צילום שבו הצלם מוכר או נותן רישיון זכויות על התמונות שלו ללקוחות מסחריים ועריכה. המונח "תמונת מלאי" משמש לעתים קרובות כדי להתייחס לתמונות שנרכשות על ידי שותפים, משרדי פרסום, חברות שיווק ועסקים אחרים שרוצים להשתמש בהן באתרי האינטרנט שלהם או במדיה המודפסת. המונח "תמונת מלאי" מתייחס בדרך כלל לתמונה שנרכשה מסוכנות צילום סטוק.

תמונות ממאגר הן תמונות הזמינות לשימוש על ידי כל אחד. ניתן להשתמש בהם בטקסט, גרפיקה, מצגות ומדיה אחרת. הן חלק חשוב מכל אסטרטגיית שיווק תוכן. ניתן למצוא אותם באתרים כמו Shutterstock ו-Pixabay. תעשיית מאגרי התמונות צפויה לצמוח מ-7 מיליארד דולר ב-2013 ל-20 מיליארד דולר עד 2020.

מאגר תמונות זה חלק חשוב מכל אסטרטגיית שיווק תוכן. הם עוזרים ליצור ייצוג ויזואלי של התוכן ולספר סיפור. ניתן להשתמש בתמונות ממאגר בפוסטים בבלוג, באינפוגרפיקה, בפוסטים במדיה חברתית, בדפי נחיתה ועוד. הם מגיעים בגדלים ופורמטים רבים ושונים כך שתוכל להשתמש בהם למטרות שונות.

אילו סוגים של תמונות יש במאגרים?

ישנם מספר סוגים של תמונות ממאגר שכדאי לשקול להשתמש בהן בעת יצירת תוכן עבור המותג או האתר שלך:

– אנשים: תמונות של אנשים נותנות מגע אנושי לאתר או לפוסט בבלוג שלך. הם הופכים אותו ליותר קשור ומתאימים אותו אישית לקהל שלך.

– אוכל: תמונות אוכל נותנות אשליה שאתה אוכל את מה שאתה כותב עליו. זה נהדר עבור מתכונים או רעיונות לארוחות שאנשים רוצים לנסות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד מערכות ניהול עובדים יכולות לעזור לך לבנות תרבות חברה חזקה
מערכות ניהול עובדים זמינות כיום לכל סוגי החברות. עם הכלים הללו, לעובדים תהיה גישה למגוון רחב של הטבות...
קרא עוד »
מרץ 29, 2023
אילו אירועים אקטואליים משפיעים על שערו של הביטקוין?
תוהים מהם האירועים האקטואליים השונים שיכולים להשפיע על שער הביטקוין במידה משמעותית? ובכן, בדרך כלל...
קרא עוד »
דצמ 13, 2018
טיפול בפטריגיום: תובנות חיוניות
פטריגיום, מצב העטוף לעתים קרובות בתפיסה שגויה ואי-היכרות, עומד כדאגה משמעותית בחוגי רפואת עיניים....
קרא עוד »
ספט 02, 2023