ורד פליטמן – הסכנות שברשת

הסכנות שברשת

אתה לובש את חגורת הבטיחות שלך. אתה מחנה את המכונית שלך בסמוך לפנס הרחוב. אתה אפילו מורח קרם הגנה כאשר הוא מעונן בחוץ. אתה לא לוקח סיכון!

אבל מה קורה כשאתה נכנס לאינטרנט? 

עיין ברשימה שלנו כדי לראות אם אתה כבר חושף את כספך וזהותך בפני הסכנות שבאינטרנט.

אתה מניח שאתר הבנקאות שלך בטוח.

הרעים הולכים לאן שהכסף שלך הולך. זו הסיבה שהקלדת בצורה שגויה על כתובת האתר של הבנק שלך או אי שמים לב שהופנתה לאתר מתחזה עלולה להוביל לגניבת רשת. הימנע ממשיכות לא רצויות על ידי שימוש בטכנולוגיית הכסף הבטוח של קספרסקי כדי לזהות אתרי דיוג ולהבטיח כל היבט בחוויית הבנקאות המקוונת שלך.

אתה משתמש בסיסמה אחת בלבד?

אם אינך שוקל מספיק על הסיסמאות שלך, האקרים יכולים לגנוב את הכסף שלך – ואת הזהות המקוונת שלך. על ידי שימוש בסיסמאות מרובות, תמנע מהם גישה לכל העולם המקוון שלך באמצעות מילה אחת. חשיבה על סיסמאות חזקות היא גם מכריעה. למרבה המזל, תכונת מנהל הסיסמאות של קספרסקי מייצרת סיסמאות ומאחסנת אותן באופן מאובטח בכל המכשירים שלך. כל האתרים שלך יהיו בטוחים – ותצטרך לזכור סיסמא אחת בלבד.

פרסומים אישיים וחשופים מידי ברשת החברתית

אלו הם פוסטים שחוזרים לרדוף ילד מאוחר יותר בחיים.

לאינטרנט אין מקש "מחק". זה ההפך מלאס וגאס קראו עוד בלינק https://www.vipmarketing.co.il/dangers.

דברים שקורים ברשת, ישארו ברשת. לנצח. 

כל דבר שילדך מציב ברשת כמעט בלתי אפשרי להסיר אחר כך. הסכנות של המדיה החברתית מפחידות במיוחד. במיוחד עבור בני נוער לשקול כיצד תמונת או הודעת סנאפצ'ט עלולות לגרום לבעיות עשר שנים בהמשך הדרך כאשר הם מתראיינים למשרה חדשה, או כיצד בן זוג פוטנציאלי יכול להגיב לתכנים אישיים שהם מפרסמים לפרופילי המדיה החברתית שלהם. או אתרים אחרים.

בהרצאה של ורד פליטמן תוכלו ללמוד איך להסביר  לבני העשרה שלכם כי הסגנון והדעות שלהם מובטחים להשתנות ככל שהם מתבגרים. ללא לחצני "Take-Back" או "Delete", העצמי שלהם בן 15 יכול לשנות באופן דרמטי את חייהם הבוגרים בלחיצה אחת. האופן בו הם מעוניינים להציג את עצמם ברשת ו- IRL ישתנו ככל שתתבגר – אך פוסטים באינטרנט הם לנצח.

האינטרנט יכול להוות סכנות חמורות לילדים

 זה יכול גם לפתוח עבורם דלתות של פליאה שדורות קודמים אפילו לא היו יכולים לחלום עליהם. עזור להבטיח את ביטחונם המקוון של ילדיך כך שהם יחוו את ההנאות וההזדמנויות של העולם המקוון, וימנעו מהסכנות שלו. היה מודע. היו ערניים. אך בראש ובראשונה היו מעורבים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דרופשיפינג – למי זה מתאים
דרופשיפינג הוא תהליך של מכירת סחורות או מוצרים באינטרנט מבלי להחזיק, לאחסן או לשלוח את הפריטים בעצמך....
קרא עוד »
מאי 15, 2023
מה חשוב לבדוק כשקונים מחשבים לעסק חדש?
כשמדובר בקניית מחשב חדש, יש הרבה דברים שאתה צריך לדעת לפני שאתה מבצע רכישה. זה כולל את החומרה, תאימות...
קרא עוד »
נוב 19, 2022
מי יכול להשתמש בחוזה דיגיטלי?
כיום ניתן למצוא יותר ויותר עסקים וחברות, המשתמשים בחוזה דיגיטלי. אם העסק שלך מעוניין להמשיך להתקדם...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022