כל האמת מאחורי שחזור דיסק קשיח

תוכנת תרגום לעסקים

תחומי שחזור המידע והנתונים מכילים הרבה אשליות לא מפורטות, קונספירציות מגוונות ושונות, שגיאות וטעויות נפוצות, ועוד הרבה. במאמר זה, נדבר על מהי האמת הנכונה מאחורי שחזור דיסק קשיח. הנה כל האמת הנכונה אודותיו של תחום שחזור הנתונים.

 

ניתן או לא ניתן לשחזר את הדיסק הקשיח – מהי בעצם האמת?

קיימים מחלוקות לכל אורך ההיסטוריה לגבי שחזור המידע והנתונים של הדיסק הקשיח. יש כאלה שיגידו שברגע שהמידע נמחק, לא יהיה ניתן לשחזרו שנית. לעומת זאת, יש כאלה שטוענים שכל מידע שנמחק עדיין טמון בדיסק הקשיח וניתן לשחזור בכל עת. מהי בעצם האמת? האמת מחולקת, במקרים מסוימים כן ניתן לשחזר את המידע, ובמקרים אחרים לא. ברוב המקרים, 90% מהתרחישים ניתן יהיה לשחזר את המידע.

 

הדיסק הקשיח נשבר? האם בכל זאת יהיה ניתן לשחזור?

הרבה מאוד אנשים טוענים כאשר הדיסק הקשיח נשבר לא יהיה ניתן לשחזר אף פיסת מידע. מדובר בטעות נפוצה, טעות שנבדקה במשך שנים והוכיחה את עצמה שוב ושוב. ללא ספק, גם אם הדיסק הקשיח נשבר לחלוטין, עדיין יהיה ניתן לשחזר את המידע שיושב בתוכו. ברוב המקרים, גם אם ניסיתם להרוס את הדיסק הקשיח עם פטיש כבד, עדיין החלק שאחראי על מקור המידע לא נהרס לחלוטין. בעקבות זאת, יהיה ניתן לשחזר את המידע בצורה די משמעותית.

 

המחיצות נמחקו או הותחלו – האם עדיין ניתן לשחזר את המידע?

הרבה חברות, ארגונים, טכנאי מחשבים, ואפילו צרכנים פרטיים תומכים בתרחיש המחיצות שנמחקו. בצורה הגיוניות, כאשר מחיצה הותחלה או נמחקה לא יהיה ניתן לשחזרה שנית, מדובר בהיגיון בריא ונכון. זו טעות מן הסתם, היגיון וטכנולוגיה לא פועלים באותה השורה. במקרים מסוימים, באמצעות תוכנות ייעודיות, ניתן לשחזר מחיצות שנמחקו או שהותחלו בצורה דרסטית. מדובר על תוכנות מקצועיות שלא כל מעבדה מחזיקה, ועדיין, מעבדות שכן מחזיקות את אחת התוכנות יוכלו לשחזר מחיצות שלמות שנמחקו או הותחלו די בקלות.

וזוהי האמת הכואבת ביותר על תחום שחזור המידע והנתונים, אלה הם התרחישים שמדוברים ברחבי הרשת. מקווים שהצלחנו לענות על כלל השאלות, לשבור כמה אשליות, ולסייע לכם במגוון דרכים. מעוניינים בשחזור מידע מהדיסק הקשיח? פנו עוד היום למעבדת טיק טק.

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

צילום לאתרי אינטרנט

צילום לאתרי אינטרנט

באמצעות תמונות ניתן להגיע אל הגולשים שלכם בצורה טובה יותר, לשווק את המוצרים בצורה אפקטיבית ויעילה יותר וכמובן להעביר מסרים בצורה חדה וברורה יותר. תמונות

קרא עוד »
נכסים דיגיטליים

נכסים דיגיטליים

אנו חיים כיום בעולם דיגיטלי, וזה אומר שנכסים דיגיטליים נמצאים בכל מקום. מהתמונות המאוחסנות בסמארטפונים ועד לסרטים שהן מזרימות מנטפליקס או אמזון פריים, המסמכים שהם

קרא עוד »