איזה ציוד נדרש לנו כדי להתחיל חוג תכנות לילדים?

לפני שאתם רושמים את הבן או הבת לחוג טכנולוגי, רצוי לוודא שיש לכם את כל הציוד הנדרש. נסביר בשורות הבאות איזה ציוד נדרש כדי להתחיל חוג תכנות לילדים. חלק מהציוד יכול להיות שיש ברשותכם, אך גם אם לא, אין שום בעיה להשיג אותו או להשלים את מה שחסר. 

איזה מחשב צריך 

בניגוד למה שאולי תחשבו, אין צורך לרכוש את המחשב הכי יקר. חוג תכנות לילדים באמת שלא מחייב אתכם להוציא הון על מחשב יוקרתי עם המעבד הכי חזק בסביבה. זה לא חוג של עיצוב גרפי, שבו יש צורך בכרטיס גרפי חזק. מחשב מהסוג הנייד או מחשב מהסוג הנייח, שמתאים לכל תמיד יספיק גם לטובת החוג. 

ציוד אלחוטי – אפשר אך לא חובה 

אין שום בעיה להשתמש בציוד אלחוטי או לא אלחוטי, העיקר שהציוד יהיה תקין ופועל היטב. עכבר מחשב, מקלדת וכו', יכולים להיות אלחוטיים או לא. רק חשוב להדגיש שאם עושים שימוש במחשב נייד, מומלץ להביא עכבר בנפרד. עכבר רגיל הרבה יותר נוח לשימוש לילדים, לעומת העכבר המובנה המגיע עם המחשב הנייד עצמו. 

חיבור אינטרנט חזק ופתרונות לאונליין

כדאי שלמחשב יהיה חיבור אינטרנט חזק, משום שתכנים מסוימים עשויים להינתן אונליין. לא חייבים דווקא אינטרנט על בסיס סיבים אופטיים אבל אינטרנט מהיר בהחלט נחמד אם מתחילים קורס Python לילדים. לא כל חוג תכנות לילדים מעביר תכנים אונליין, אבל יש כאלה שכן. בנוסף, אם מקיימים מפעם לפעם שיעורים בזום או באפליקציה דומה, כדאי לוודא מראש שיש לכם את האפליקציה והילדים יודעים להשתמש בה. דבר אחרון, רצוי שיהיו גם רמקולים או אוזניות, במידה והמרצים מעלים תכנים שזמינים אונליין ורוצים להקשיב בנוחות להסברים.

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שירותי גיבוי בענן

שירותי גיבוי בענן משמשים לאחסון נתונים באינטרנט בעזרת מחשב. הם משמשים גם להעברת קבצים ממכשיר אחד לאחר. שירותי הגיבוי הפופולריים ביותר בענן כוללים את Google

קרא עוד »

מערכת LMS

בעבר, התלמידים נאלצו להשתמש בשיטה ידנית למעקב אחר ההתקדמות שלהם. משמעות הדבר היא שהם יצטרכו לרשום את המטלות והציונים שלהם במחברת או על נייר. לעומת

קרא עוד »