מהו בנק תמונות?

מהו בנק תמונות?

בנק תמונות, או מאגר תמונות ELEMENTS, הוא פלטפורמה ייעודית, המכילה אלפי תמונות בתחומים מגוונים, אשר צולמו בעיקר על ידי צלמים מקצועיים.

התמונות הללו מוצעות למכירה בסכומים סמליים, כאשר ניתן אף לשלם עבור מנוי בנק תמונות, כדי לקבל גישה חופשית לפרקי זמן ארוכים, להשתמש בתמונות באופן חוקי וללא חשש מתביעה בגין הפרת זכויות יוצרים.

 

למי מיועד בנק תמונות?

בנק תמונות מיועד להסדיר באופן חוקי את נושא זכויות היוצרים ורישיונות, לצורך הגנה מתביעות עבור המשתמשים וכן עבור הצלמים, אשר גם עבורם התעסקות בתביעות משפטיות אינה רצויה.

 

המשתמשים העיקריים במאגרי תמונות הם סוכנויות דיגיטל, מעצבים גרפיים ובוני אתרים, אך גם בתי ספר, אנשים פרטיים, בעלי עסקים שונים ועוד.

 

למה צריך בנק תמונות?

בנק תמונות מאפשר לכל העוסקים בתחומים הללו למצוא את הדימוי הויזואלי המושלם עבור הפרסום, או המוצר שהם משווקים, שכן המאגרים האלה מכילים כמעט כל דימוי ויזואלי מצולם על פני האדמה.

 

גם לצורך קידום אתרים בגוגל חשוב להשתמש בתמונות חוקיות, שאין ספק בעניין הפרת זכויות יוצרים, כי הן נלקחו ממאגר תמונות חוקי.

כאשר האלגוריתם של גוגל מזהה כי מדובר על תמונה איכותית, רלוונטית, מושכת וחוקית, הוא גם עשוי להעלות את הדירוג של האתר בתוצאות החיפוש וזה הרי תמיד דבר מבורך.

 

אמנם קיימים אינספור מאגרי תמונות באינטרנט, חלקם חינמיים וחלקם בתשלום, אבל אנשים המקצוע בתחומים הרלוונטיים, לרוב בוחרים מתוך מספר מצומצם, כדי לעבוד עם בנק תמונות איכותי, מקצועי ואמין.

 

לסיכום

כל מי שעוסק בתחומים הרלוונטיים, צריך בנק תמונות איכותי אחד, או שניים, כדי לקחת ממנו את התמונות המתאימות לפרסומים, לשיווקים, לאתרי אינטרנט ולכל צורך אפשרי אחר – באופן חוקי, מסודר ונוח.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתחזקים אתר וורדפרס 
אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר לתחזוקת אתרים באינטרנט, היא וורדפרס. ההנחה היא שמרבית האתרים כיום,...
קרא עוד »
יונ 23, 2021
כל מה שצריך לדעת על שרתי VPS
Virtual Private Server  הוא שרת וירטואלי, שמוקצה על גבי שרת פיזי של ספק השירות. הוירטואליזציה וכן תשתיות המחשוב...
קרא עוד »
אוג 15, 2019
סריקת מסמכים – איפה אפשר לעשות זאת?
אם אתם רוצים להעביר את המסמכים שלכם למערכת ממוחשבת, תוכלו לעשות זאת בקלות אם רק תבחרו לפנות אל חברה...
קרא עוד »
נוב 29, 2020