מהו בנק תמונות?

מהו בנק תמונות?

בנק תמונות, או מאגר תמונות ELEMENTS, הוא פלטפורמה ייעודית, המכילה אלפי תמונות בתחומים מגוונים, אשר צולמו בעיקר על ידי צלמים מקצועיים.

התמונות הללו מוצעות למכירה בסכומים סמליים, כאשר ניתן אף לשלם עבור מנוי בנק תמונות, כדי לקבל גישה חופשית לפרקי זמן ארוכים, להשתמש בתמונות באופן חוקי וללא חשש מתביעה בגין הפרת זכויות יוצרים.

 

למי מיועד בנק תמונות?

בנק תמונות מיועד להסדיר באופן חוקי את נושא זכויות היוצרים ורישיונות, לצורך הגנה מתביעות עבור המשתמשים וכן עבור הצלמים, אשר גם עבורם התעסקות בתביעות משפטיות אינה רצויה.

 

המשתמשים העיקריים במאגרי תמונות הם סוכנויות דיגיטל, מעצבים גרפיים ובוני אתרים, אך גם בתי ספר, אנשים פרטיים, בעלי עסקים שונים ועוד.

 

למה צריך בנק תמונות?

בנק תמונות מאפשר לכל העוסקים בתחומים הללו למצוא את הדימוי הויזואלי המושלם עבור הפרסום, או המוצר שהם משווקים, שכן המאגרים האלה מכילים כמעט כל דימוי ויזואלי מצולם על פני האדמה.

 

גם לצורך קידום אתרים בגוגל חשוב להשתמש בתמונות חוקיות, שאין ספק בעניין הפרת זכויות יוצרים, כי הן נלקחו ממאגר תמונות חוקי.

כאשר האלגוריתם של גוגל מזהה כי מדובר על תמונה איכותית, רלוונטית, מושכת וחוקית, הוא גם עשוי להעלות את הדירוג של האתר בתוצאות החיפוש וזה הרי תמיד דבר מבורך.

 

אמנם קיימים אינספור מאגרי תמונות באינטרנט, חלקם חינמיים וחלקם בתשלום, אבל אנשים המקצוע בתחומים הרלוונטיים, לרוב בוחרים מתוך מספר מצומצם, כדי לעבוד עם בנק תמונות איכותי, מקצועי ואמין.

 

לסיכום

כל מי שעוסק בתחומים הרלוונטיים, צריך בנק תמונות איכותי אחד, או שניים, כדי לקחת ממנו את התמונות המתאימות לפרסומים, לשיווקים, לאתרי אינטרנט ולכל צורך אפשרי אחר – באופן חוקי, מסודר ונוח.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך משקיעים במטבעות דיגיטליים?
השקעה במטבעות דיגיטליים הפכה לממש אופנה בשנים האחרונות (למדו איך משקיעים במטבעות דיגיטליים). אנחנו...
קרא עוד »
מרץ 24, 2022
פיתוח מוצרים
פיתוח מוצרים הוא תהליך שמתחיל ברעיון ומסתיים במוצר. זה יכול להיות מסובך, גוזל זמן ויקר להביא מוצר חדש...
קרא עוד »
אוק 23, 2022
5 דרכים לייעל את העסק שלך
כל בעל עסק מעוניין שהעסק שלו יהיה מוצלח ורווחי. ישנם לא מעט דרכים לייעל עסקים כיום וחשוב מאוד שכל בעל...
קרא עוד »
דצמ 24, 2020