מדפסות UV הן מכונות צילום המשתמשות באור אולטרה סגול כדי ליצור עותק פיזי של מסמך. מכונות אלו משמשות בתעשיות רבות ושונות, כולל הדפסה וייצור שלטים.

מדפסת UV היא מכונת צילום אלקטרוסטטית המשתמשת באור אולטרה סגול (UV) כדי ליצור עותק פיזי של כל מסמך או תמונה. מכונות אלו משמשות בתעשיות רבות ושונות, כולל הדפסה וייצור שלטים. מדפסות UV הן סוג של מדפסת המשתמשת באור אולטרה סגול לריפוי פוטופולימרים. הם משמשים לעתים קרובות בתעשיות כגון עיצוב שיניים, רפואי ועיצוב גרפי.

משמשת במגוון רחב של תעשיות

מדפסת UV היא מכשיר שמדפיס על מגוון משטחים. זה ידוע גם בשם "ציוד לאמנות גרפית". הוא משמש בתעשיות כמו אריזה, דפוס, גרפיקה, פלסטיק וטקסטיל. מדפסות UV משמשות לרוב להדפסה על נייר, פלסטיק או יריעות מתכת. דיו ה-UV מתייבש במהירות ובעל עמידות מצוינת למים ולממיסים אחרים.

מדפסת UV היא סוג של מדפסת המשתמשת באור אולטרה סגול לייבוש דיו על נייר. מדפסת ה-UV משמשת להדפסת תמונות וטקסט על מגוון חומרים, לרבות נייר, בד ופלסטיק. מדפסת ה-UV הומצאה בתחילת שנות ה-80 על ידי תאגיד Roland DGA. מדפסת ה-UV הפכה לפופולרית מכיוון שהיא יכולה לייצר הדפסים באיכות גבוהה ללא שימוש בממיסים או כימיקלים.

הדפסה למגוון צרכים

זה לא משנה מה הצרכים הספציפיים שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים כי מדפסת UV תוכל לענות על הדרישות שלכם בלא מעט מקרים. כך שאנו בטוחים שזה משהו שיהיה כדאי לכם לתת עליו את הדעת אם אתם אכן רוצים ללכת בדרך הנכונה עבורכם ולהבין כבר מהרגע הראשון שאתם עושים את הצעדים הדרושים על מנת להדפיס באיכות שאתם מצפים לה בסופו של דבר עם המדפסת. מידע נוסף באתר https://www.fritech.co.il/

 

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שירותי גיבוי בענן

שירותי גיבוי בענן משמשים לאחסון נתונים באינטרנט בעזרת מחשב. הם משמשים גם להעברת קבצים ממכשיר אחד לאחר. שירותי הגיבוי הפופולריים ביותר בענן כוללים את Google

קרא עוד »