מה זה בעצם קידום אתרים אורגני ומה זה כולל?

קידום אורגני

זה כבר לא סוד כי האינטרנט הוא המקום אשר הולך ומשתלט על החיים של כולנו. נכון להיום ילדים מגיל אפס כמעט כבר חשופים אל ההורים שלהם שגולשים להנאתם ברגעים בהם הם מחזיקי תינוק ביד אחת וביד השנייה את העגלה מנענעים. ככל שיותר אנשים נכנסו אל האינטרנט, כך אנשים חכמים יותר הבינו כי זה מקום נהדר לעסקים, וככל שכמות העסקים גדלה, אנשים חכמים עוד יותר מאלה הבינו כי להם יש דרכים לגרום למנוע החיפוש להעלות עסקים מסוימים בדירוג גבוה על פני כל יתר האחרים. הגיעה העת שתכירו את הקידום האורגני שעליו כולם מדברים.

מפיצים את העסק ברשת
קידום אורגני הוא ההפך מקידום ממומן שבו באופן ברור אומרים למערכת שדרכה ניתן לפרסם, הלוא היא מנוע החיפוש גוגל הפופולארי כאן בארץ, מה מפרסמים וכמה מוכנים להשקיע בכזה דבר. בקידום אורגני רוצים כי באופן טבעי עם כל מיני מניפולציות ועבודה על האתר המדובר ומחוצה לו גוגל יגיע אל המסקנה הבלתי נמנעת כי האתר שעליו עובדים כל כך הוא זה שיניב את התוצאה הכי נכונה ורלבנטית עבור המחפשים כאשר הם מקלידים בשורת החיפוש דבר מה. את הקידום הזה מבצעים עם הרבה מאוד עיסוקים, החל מאופטימיזציה של האתר שמקדמים ועד לקידום בסיוע של מחקר מילות מפתח, הכרת המתחרים, יצירת תוכן לקידום וקישורים שאותם מפיצים.

עסק שבולט מעל כל היתר
מה קורה בסופו של דבר עם אתר אשר עבר פעולה יעילה של קידום? הוא יהיה אתר שקל למנוע החיפוש גוגל "לקרוא" אותו ולהניב את התוצאות הללו של הדפים שהוא סרק במיקומים שהולכים ומתקדמים אל עבר הדף הראשון. עסק שעובר קידום איכותי הוא כזה שגוגל אוהב אותו ומעדיף אותו, ממש כמו ילד שאוהבים יותר מכל שאר הילדים. כמו קינוח שאיתו זונחים את כל יתר הקינוחים. זה מצריך הרבה מאוד השקעה שעבורה לומדים ועושים הרבה מאוד ניסויים, ואיתה אי אפשר לבצע טעויות וקיצורי דרך, כי כאלה דברים מביאים לענישה מאוד לא סלחנית אצל גוגל ברגע בו היא נתקלת בכאלה סוגים של קידומים.

אולי יעניין אותך לקרוא על קניית קישורים

הירשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת, השאירו כתובת מייל ונדאג שתישארו מעודכנים

אהבתם את הפוסט? מומנים לשתף אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שירותי גיבוי בענן

שירותי גיבוי בענן משמשים לאחסון נתונים באינטרנט בעזרת מחשב. הם משמשים גם להעברת קבצים ממכשיר אחד לאחר. שירותי הגיבוי הפופולריים ביותר בענן כוללים את Google

קרא עוד »