למה עדיף לעסק לרכוש אופיס עם רישיון?

למה עדיף לעסק לרכוש אופיס עם רישיון?

כשאנחנו מעוניינים להתקין תוכנה כמו אופיס לעסק, עומדות בפנינו שתי אופציות. אופציה אחת, היא לעשות את זה בצורה מסודרת, כלומר לרכוש את התוכנה, בין אם זה דרך אתר החברה ובין אם זה דרך מקום מסודר, עם רישיון, ולהתקין אותה במחשב של העסק. אופציה שנייה, היא להוריד את התוכנה דרך אתר אינטרנט מסוים או דרך כלי אחר, ולהתקין מבלי לשלם עליה, מה שאומר שאנחנו גם לא נחזיק ברישיון שלה. 

כפי שאנחנו יכולים להבין, יש הבדל עצום בין התקנת תוכנת אופיס בצורה מסודרת עם רישיון לבין התקנת אופיס ללא רישיון, מעבר לכך שהתקנה כזו נחשבת פיראטית ובהחלט ייתכן שבית העסק יואשם בהורדות תוכנות בצורה לא חוקית, דבר שעלול להביא לתשלום קנס ואף לעונש חמור יותר. 

כפי שנוכל לראות מיד, ישנן סיבות נוספות, טכניות ומעשיות, אשר בגללן משתלם לרכוש אופיס עם רישיון, אף על פי שמדובר בסופו של דבר בהוצאה כספית לבית העסק. 

מדוע משתלם לרכוש אופיס עם רישיון?

ראשית, הרישיון של התוכנה מאפשר לבית העסק לקבל הרבה מאוד כלים והטבות שונות שלא ניתן לקבל אם משתמשים בתוכנה ללא רישיון. למשל, אפשר להשתמש באפשרות של עדכון התוכנה, שדרוג, יצירת קשר עם צוות התמיכה של התוכנה ועוד. 

שנית, אם רוכשים תוכנה כמו אופיס בצורה מסודרת ומקבלים רישיון, אפשר להיות בטוחים שהתקנת התוכנה על גבי המחשב לא תגרום לו נזק. לעומת זאת, אם מורידים את התוכנה דרך אתר אינטרנט ומתקינים אותו במחשב העסקי, בהחלט ייתכן שזה יגרום נזק משמעותי לחומרה ולתוכנה. 

שלישית, אם בוחרים להשתמש ברישיון, אז אפשר ליהנות מכל האמצעים שעומדים לרשות התוכנה, דבר שלא בהכרח יהיה ניתן בתוכנה ללא רישיון. 

מתעניינים בקניית אופיס 2019? הקליקו על הלינק

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות חיוניות לגבי קידום אורגני במנועי חיפוש
בנוף השיווק הדיגיטלי, קידום אורגני במנועי חיפוש עומד כאסטרטגיית יסוד. גישה זו, המתמקדת בשיפור הנראות...
קרא עוד »
דצמ 07, 2023
שירותי גיבוי בענן
שירותי גיבוי בענן משמשים לאחסון נתונים באינטרנט בעזרת מחשב. הם משמשים גם להעברת קבצים ממכשיר אחד...
קרא עוד »
ינו 18, 2023
איך לבחור חברה לשירותי ענן?
אם אתם חיים על פני כדור הארץ ואם נוהגים לפתוח את הטלוויזיה אחת לכמה זמן ולגלוש באתרים השונים...
קרא עוד »
אוק 20, 2020